----ForuMooN----
ForuMooN Forumları | ForuMooN Video | ForuMooN Mail | ForuMooN Oyun | ForuMooN Chat & IRC | ForuMooN Haber | ForuMooN Koxp | ForuMooN Knight Online | ForuMooN.hareketforum.com
----ForuMooN----
ForuMooN Forumları | ForuMooN Video | ForuMooN Mail | ForuMooN Oyun | ForuMooN Chat & IRC | ForuMooN Haber | ForuMooN Koxp | ForuMooN Knight Online | ForuMooN.hareketforum.com
----ForuMooN----
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

----ForuMooN----

ForuMooN Forumları | ForuMooN Video | ForuMooN Mail | ForuMooN Oyun | ForuMooN Chat & IRC | ForuMooN Haber | ForuMooN Koxp

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Saat

En iyi yollayıcılar
ie_satirer_43 (261)
Pc'nizi yavaşlatan Windows kırıkları Vote_lcapPc'nizi yavaşlatan Windows kırıkları Voting_barPc'nizi yavaşlatan Windows kırıkları Vote_rcap 
ihgs43 (123)
Pc'nizi yavaşlatan Windows kırıkları Vote_lcapPc'nizi yavaşlatan Windows kırıkları Voting_barPc'nizi yavaşlatan Windows kırıkları Vote_rcap 
OnuRAP43 (99)
ADMİN (58)
fth43 (57)
oguz_han (51)
1hoOky (35)
Civ@nmert (34)
ANTİREİS (31)
tuzlu_greyfurt (5)
Son haberler

En son konular
» ForuMooN (Asas Pk Bot) Oto Cure Oto Lup Oto Stealt ve Duble Defans
Pc'nizi yavaşlatan Windows kırıkları Icon_minitimePerş. Ocak 30, 2014 3:28 pm tarafından mrcazip2

» HERKEZİN BİR İLKİ VARDIR BUDA BİZİM SİTEMİZ İÇİN OLSUN
Pc'nizi yavaşlatan Windows kırıkları Icon_minitimeCuma Mart 16, 2012 11:17 pm tarafından ADMİN

» oto minörrrrrrr
Pc'nizi yavaşlatan Windows kırıkları Icon_minitimeÇarş. Ocak 18, 2012 4:29 am tarafından qwerty92

» arkadaslar bana oto minör programı linki atarmsnz
Pc'nizi yavaşlatan Windows kırıkları Icon_minitimeÇarş. Ocak 18, 2012 4:28 am tarafından qwerty92

» adminle...
Pc'nizi yavaşlatan Windows kırıkları Icon_minitimeÇarş. Tem. 07, 2010 7:20 pm tarafından ADMİN

» Euro Truck Simulator Türkçe Yama -
Pc'nizi yavaşlatan Windows kırıkları Icon_minitimePerş. Tem. 01, 2010 10:51 am tarafından oguz_han

» ePSXe PlayStation 2 to PC Emulator 1.7.0
Pc'nizi yavaşlatan Windows kırıkları Icon_minitimePerş. Tem. 01, 2010 10:49 am tarafından oguz_han

» Dota AllStars 6.67c
Pc'nizi yavaşlatan Windows kırıkları Icon_minitimePerş. Tem. 01, 2010 10:46 am tarafından oguz_han

»  Crashday Türkçe Yama 1.0
Pc'nizi yavaşlatan Windows kırıkları Icon_minitimePerş. Tem. 01, 2010 10:44 am tarafından oguz_han

Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Istatistikler
Toplam 120 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: mormekse1

Kullanıcılarımız toplam 882 mesaj attılar bunda 524 konu
PRoBot v.1.813.01 |Update|[25.02.2010 18:19]
Pc'nizi yavaşlatan Windows kırıkları Icon_minitimeC.tesi Şub. 20, 2010 6:51 pm tarafından ADMİN

|||Yeni Gelen Yenilikler|||

[size=18]TpT var denildiği için 6 saat denedim sorun yok...

Oyun tamamen açılmadan koxpu açmayınız...

Eğer TpT Alıyorsanız Aşşağıdakileri yapın...

Birde Loot yanında iken toplıyacak...
Niye kutu açmıyor demeyin Mob Yakınsa kutu açacak...

TpT olursanız...
Ko içindeki;
log.klg
Scheduler.ini
2 dosyayı silin....
Bilgisayarınızı kapatıp açın....

Yorum: 7
Radyo
Gazete
Online Sayaç

Pc'nizi yavaşlatan Windows kırıkları

2 posters
YazarMesaj
OnuRAP43
Administrator
Administrator
OnuRAP43

Erkek Mesaj Sayısı : 99
Rep Puanı Rep Puanı : 1
Nerden kütahya

Pc'nizi yavaşlatan Windows kırıkları Empty
MesajKonu: Pc'nizi yavaşlatan Windows kırıkları   Pc'nizi yavaşlatan Windows kırıkları Icon_minitimeCuma Şub. 19, 2010 5:10 pm

1)Masaüstüne SağTıkla-Ozellıkler-Tema-Windows Klasık.

2)Masaustune SagTıkla-Ozellıkler-Ekran Koruyucusu-Yoq-UyguLa

3)Başlat-Ayarlar-Denetim Masası-Sistem-Gelişmiş-Performans Ayarları-En Iyı Performans ıcın AYarla Kutusunu Isaretleyın.

4)Başlat-Ayarlar-Denetim Masası-Sistem-Hata Bıldırımı-Hata Bıldırımını Dewre Dısı Bırakın.

5)Başlat-Ayarlar-Denetim MAsası-Sistem-Donanım-Aygıt Yonetıcısı-IDE ATA/ATAPI Denetleycileri-Sagtus Ozellıkler-Birincil Ve İkincil IDE Kanallarına SAgTuş-özellikler-Gelişmiş Ayarlar-Aktarım Modlarını DMA Kullanılabılıorsaya Getır.Eger Oleyse Dokanmanıza Gererk Yoq.

6)Başlat-Ayarlar-Denetım Masası-Sistem-Uzak-Bu BIlgısayarın Uzaktan Yardım Almasını Kapat SEcenegını Tıklayın.

7)Başlat-Ayarlar-Denetim Masası-Sistem-Otamatık Guncellestırmeler-Otomatık Guncellestırmeyı Kapat Secenegını Tıklayın.

Başlat-Ayarlar-Denetim Masası-Sistem-Sistem Gerı Yukleme-Butun Suruculerın Sıstem Gerı Yuklemesını KApat Secenegını TIklayın Ve Kapatın.

9)Başlat-Ayarlar-Denetım MAsası-Klasor seceneklerı-Cewrımdısı DOsyalar-Cewrımdısı Dosyaları ETkınlestır Secenegını Kaldırın.

10)Başlat-Ayarlar-Denetim Masası-Windows Guwenlık Duwarı-Kapalı(Önerılemez)Secenegını Isaretleyın.

11)Başlat-Ayarlar-Denetım Masası-Tarih VE saat-İnternet Saatı-Bir İnternet Saat Sunucusyla Esıtle Secenegını Kaldırın.

12)Başlat-Ayarlar-Denetim Masası-Kullanıcı Hesapları-Kullanıcıların Oturum Acma ve Kapama Seklını degıstır-Hızlı Kullanıcı Degıstırme Sımgesını Kaldırın.

13)Başlat-Ayarlar-Denetim Masası-Guc Seceneklerı Ozellıklerı-Guc Duzeyı-HerZaman Acık Yapın

14)Başlat-AYarlar-Denetım Masası-Ses Efektı VE Ses AYgıtları-Ses Efektı-Program Olaylarından Wındows Secın Ve SEs Duzeyındende Sessız secenegını Secın VE Farklı Kaydet Dıyıp Bı Isımle Kayıt Edın.

15)Başlat-Ayarlar-Denetim MAsası-Gorew Cubugu Ve Baslat Menusu-Etkın Olmayan Sımgelerı Gızle Secenegını Kaldırın-Baslat Menusu-Klasık Baslat Menusu Tıqlayın.

16)Başlat-Ayarlar-Denetım Masası-Guc Seceneklerı Ozellıklerı-Hazırda Beklet-Haızrda BEkletmeyı Etkınlestır kutusunu Kaldırın.

17)Masaustu SagTus-Özellikler-Masaustu-Renk-Siyah Yapın.-MAsaustunu ozellestır E Tıklayın-Masaustu Temızlık Sıhırbazını 60 Gunde Bır CAlıstır Secenegını Kaldırın

[Eğer Regedit ayarlarıda bir işe yaramazsa bunları kullanmanızı tavsiye ederim]
ie_satirer_43
Administrator
Administrator
ie_satirer_43

Erkek Mesaj Sayısı : 261
Rep Puanı Rep Puanı : 3

Pc'nizi yavaşlatan Windows kırıkları Empty
MesajKonu: Geri: Pc'nizi yavaşlatan Windows kırıkları   Pc'nizi yavaşlatan Windows kırıkları Icon_minitimePerş. Şub. 25, 2010 3:55 pm

iyi paylaşım tşk ..

Pc'nizi yavaşlatan Windows kırıkları
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Windows Media Player 12
» Windows 7 için Harika Temalar
» Usb Diskten Windows 7 Kurulumu - Resimli Anlatım