----ForuMooN----
ForuMooN Forumları | ForuMooN Video | ForuMooN Mail | ForuMooN Oyun | ForuMooN Chat & IRC | ForuMooN Haber | ForuMooN Koxp | ForuMooN Knight Online | ForuMooN.hareketforum.com
----ForuMooN----
ForuMooN Forumları | ForuMooN Video | ForuMooN Mail | ForuMooN Oyun | ForuMooN Chat & IRC | ForuMooN Haber | ForuMooN Koxp | ForuMooN Knight Online | ForuMooN.hareketforum.com
----ForuMooN----
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

----ForuMooN----

ForuMooN Forumları | ForuMooN Video | ForuMooN Mail | ForuMooN Oyun | ForuMooN Chat & IRC | ForuMooN Haber | ForuMooN Koxp

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Saat

En iyi yollayıcılar
ie_satirer_43 (261)
MürseL(İlker Ayrık) Röportajı.. Vote_lcapMürseL(İlker Ayrık) Röportajı.. Voting_barMürseL(İlker Ayrık) Röportajı.. Vote_rcap 
ihgs43 (123)
MürseL(İlker Ayrık) Röportajı.. Vote_lcapMürseL(İlker Ayrık) Röportajı.. Voting_barMürseL(İlker Ayrık) Röportajı.. Vote_rcap 
OnuRAP43 (99)
ADMİN (58)
fth43 (57)
oguz_han (51)
1hoOky (35)
Civ@nmert (34)
ANTİREİS (31)
tuzlu_greyfurt (5)
Son haberler

En son konular
» ForuMooN (Asas Pk Bot) Oto Cure Oto Lup Oto Stealt ve Duble Defans
MürseL(İlker Ayrık) Röportajı.. Icon_minitimePerş. Ocak 30, 2014 3:28 pm tarafından mrcazip2

» HERKEZİN BİR İLKİ VARDIR BUDA BİZİM SİTEMİZ İÇİN OLSUN
MürseL(İlker Ayrık) Röportajı.. Icon_minitimeCuma Mart 16, 2012 11:17 pm tarafından ADMİN

» oto minörrrrrrr
MürseL(İlker Ayrık) Röportajı.. Icon_minitimeÇarş. Ocak 18, 2012 4:29 am tarafından qwerty92

» arkadaslar bana oto minör programı linki atarmsnz
MürseL(İlker Ayrık) Röportajı.. Icon_minitimeÇarş. Ocak 18, 2012 4:28 am tarafından qwerty92

» adminle...
MürseL(İlker Ayrık) Röportajı.. Icon_minitimeÇarş. Tem. 07, 2010 7:20 pm tarafından ADMİN

» Euro Truck Simulator Türkçe Yama -
MürseL(İlker Ayrık) Röportajı.. Icon_minitimePerş. Tem. 01, 2010 10:51 am tarafından oguz_han

» ePSXe PlayStation 2 to PC Emulator 1.7.0
MürseL(İlker Ayrık) Röportajı.. Icon_minitimePerş. Tem. 01, 2010 10:49 am tarafından oguz_han

» Dota AllStars 6.67c
MürseL(İlker Ayrık) Röportajı.. Icon_minitimePerş. Tem. 01, 2010 10:46 am tarafından oguz_han

»  Crashday Türkçe Yama 1.0
MürseL(İlker Ayrık) Röportajı.. Icon_minitimePerş. Tem. 01, 2010 10:44 am tarafından oguz_han

Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Istatistikler
Toplam 120 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: mormekse1

Kullanıcılarımız toplam 882 mesaj attılar bunda 524 konu
PRoBot v.1.813.01 |Update|[25.02.2010 18:19]
MürseL(İlker Ayrık) Röportajı.. Icon_minitimeC.tesi Şub. 20, 2010 6:51 pm tarafından ADMİN

|||Yeni Gelen Yenilikler|||

[size=18]TpT var denildiği için 6 saat denedim sorun yok...

Oyun tamamen açılmadan koxpu açmayınız...

Eğer TpT Alıyorsanız Aşşağıdakileri yapın...

Birde Loot yanında iken toplıyacak...
Niye kutu açmıyor demeyin Mob Yakınsa kutu açacak...

TpT olursanız...
Ko içindeki;
log.klg
Scheduler.ini
2 dosyayı silin....
Bilgisayarınızı kapatıp açın....

Yorum: 7
Radyo
Gazete
Online Sayaç

MürseL(İlker Ayrık) Röportajı..

2 posters
YazarMesaj
OnuRAP43
Administrator
Administrator
OnuRAP43

Erkek Mesaj Sayısı : 99
Rep Puanı Rep Puanı : 1
Nerden kütahya

MürseL(İlker Ayrık) Röportajı.. Empty
MesajKonu: MürseL(İlker Ayrık) Röportajı..   MürseL(İlker Ayrık) Röportajı.. Icon_minitimeC.tesi Şub. 20, 2010 9:47 am

Mürsel Severler 1-İlk olarak Mürsel karakteri nasıl teklif edildi? Bu karakteri okuyunca neler hissettiniz?
İlker Ayrık 1- İlk olarak dizi görüşmesi için ajansım aradı beni. Tümay Özokur. Görüşmeye gittiğimde beni Ömer Abinin (Ömer Uğur-Yönetmen) tavsiye ettiğini öğrendim. Daha önce “Cesaretin Var Mı Aşka?” dizisinde çalışmıştık. Karakteri okumadan önce zaten işe ısınmıştım. Ömer Abi'nin yönetecek olması, Ufuk'la Bihter'in oynayacak olması zaten çok hoşuma gitmişti. Okuyunca da çok beğendim tabi senaryoyu...

Mürsel Severler 2- Oynadığınız rol, karakterin yazdığı hali mi yoksa sizde kendiniz eklerde bulundunuz mu?
İlker Ayrık 2- Kekeleme oyununu ben uydurdum. Aklıma geldi ve yapmak istedim. Yönetmenim de izin verince ortaya Mürsel çıktı. Tabi ki senaristlerimizin adını da anmadan geçemeyecğim. Cüneyt İnay-Kamuran Suner

Mürsel Severler 3- Mürsel karakterinin bu kadar sevilmesinin nedeni nedir sizce?
İlker Ayrık 3- Bilmiyorum Ama sıcak ve dürüst olması. Mürsel dürüst bir adam. Ve dürüstlük de oldukça zor bulunan bir özellik. Bilmem ama bundan olduğunu tahmin ediyorum

Mürsel Severler 4- Mürsel karakterini kabul etmeseydiniz ve o zaman da bu kadar tutulabilirmiydi? Tutulsaydı üzülürmüydünüz böyle bir projede yer almadığınızdan dolayı?
İlker Ayrık 4- Dizide sadece Mürsel yok. Bu dizinin tutlması için, sevilmesi için bir çok sebep var. Senaryosu, oyuncuları, yönetmeni, yapımcısı... Herkes elinden geleni yapıyor işin güzel olması için. Ben de...

Mürsel Severler 5- Yolda veya sokak da size Mürsel, Hop, Yürü Git tarzında seslenmeler oluyor mu ve halktan nasıl bir tepki alıyorsunuz?
İlker Ayrık 5- Genelde “hop” diye bağırıyorlar. “Yürü Git Lan!” diyen de oluyor. Ben de yürüyüp gidiyorum

Mürsel Severler 6- Dizi çekimi bir çok vaktinizi alıyordur ama tiyatroya çok önem verdiğinizi biliyoruz, sizi izlemek isteyen hayranlarınız sizi kanal d geniş aile dışında nerelerde izleyebilirler?
İlker Ayrık 6- Kasım ayından itibaren “Cimri” oyunuyla, aralık ayından itibaren de “Uçurtmanın Kuyruğu” adlı oyunda Kenter Tiyatrosu'nda oynayacağız. Sabırsızlıkla bekliyorum.

Mürsel Severler 7- Geniş Aile dizisi çok yeni bir proje, fakat bundan sonra sizi görebileceğimiz sinema filmi veya başka bir şeyler var mı ?
İlker Ayrık 7- İnternet için çok özel bir proje hazırlıyorum. Yazıp, oynayıp, yöneteceğim bir iş. Hayırlısı diyelim... Umuyorum o iş de beğenilir ve takip edilir.

Mürsel Severler 8- Facebookta açtığımız Mürsel Severler sayfayı takip ediyorsunuz bildiğimiz kadarıyla, geçtiğimiz günlerde 300.000 hayran sayısını aştı sayfamız, size ilgi baya bir yoğun yani , ne düşünüyorsunuz bu sayfa hakkında? Buradan sayfamızdaki hayranlarınıza neler söylemek istersiniz?
İlker Ayrık 8- Bu kadar ilginin olmasına başta çok şaşırdım. Tabi çok da mutlu oldum. Herkese teşekkür ediyorum ve “Danaaaaammmm, 300.000 kişi mi? Yürüyüp gidiiim ben!” diyorum. Hop öptüm!
ie_satirer_43
Administrator
Administrator
ie_satirer_43

Erkek Mesaj Sayısı : 261
Rep Puanı Rep Puanı : 3

MürseL(İlker Ayrık) Röportajı.. Empty
MesajKonu: Geri: MürseL(İlker Ayrık) Röportajı..   MürseL(İlker Ayrık) Röportajı.. Icon_minitimeC.tesi Şub. 20, 2010 2:30 pm

eline emeğine sağlık ....

MürseL(İlker Ayrık) Röportajı..
1 sayfadaki 1 sayfası